Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 22 lutego 2019, o 01:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 2019: Zapowiedzi wydawnicze 
Autor Wiadomość
Łowczyni Sukcesów

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

10 lutego 2019, o 07:31
Cena pocałunku jedynie.

ciężko oko zawiesić.

Love was full of secrets. Love masked so many evils. Love controlled people, it liked to them, it made them believe things that weren’t true and it hid the truth from them. People said love was blind, but what they meant was that love blinded them. It made them more vulnerable than anything else could.
And it felt so fucking good.

Stacia Kane Sacrifal Magic

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Dla mnie nic, no i fajnie, bo więcej kasy zostanie dla mnie.

Miss klawiatury

Pochwały: 70
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard
Myślę, że te:

Lucy napisał(a):
Cena pocałunku -Linda Kage
Cykl: Forbidden Men (tom 1)
Wydawnictwo: NieZwykłe
13 marca 2019

Obrazek

Nie obchodzi mnie, co mówi moja kuzynka; nie jestem królową niemożliwych związków. To, że mój ostatni chłopak próbował mnie zabić i zostawił mi bliznę na szyi, a potem zmusił do przeprowadzki na drugi koniec kraju i legalnej zmiany nazwiska na Reese Randall, nie znaczy wcale… Okej, kogo ja próbuję oszukać? Jak na świeżo upieczoną studentkę college’u, mam okropne doświadczenia z facetami.
Nic dziwnego, że miłość to ostatnia rzecz, o jakiej myślę, gdy w moim życiu pojawia się Mason Lowe. Ale trudno zignorować chemię między nami. Nasza więź przeczy logice. A on jest po prostu diabelsko przystojny. W jego towarzystwie bardziej niż kiedykolwiek czuję, że żyję. Lubię się nawet z nim sprzeczać. Mógłby być moją bratnią duszą… gdyby nie jeden mały problem. Jest żigolakiem. Ja to mam szczęście do chłopaków.
Linda Kage tworzy romantyczne historie zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych – od obyczajowych po fantastyczne. Pisze lekkim piórem, zależy jej przede wszystkim na tym, aby dostarczyć czytelnikom rozrywki i niezapomnianych emocji.

Gracja i furia -Tracy E. Banghart
Cykl: Grace and Fury (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
marzec 2019

Obrazek

Subtelna Serina ma zostać Gracją – nałożnicą Następcy Tronu. Wysłana na wyspę, gdzie mieści się więzienie dla kobiet, musi sprawdzić się w nowej roli – silnej wojowniczki. Jednak zrządzeniem losu to zbuntowana Nomi – młodsza siostra Seriny – zajmuje jej miejsce w świecie dworskich intryg...

Joy -Hermia Stone
Wydawnictwo: Inanna
29 marca 2019

Obrazek

Love Bites – Love Hurts – Love Kills

Joy jest przeciętną dziewczyną. Ma zwyczajną pracę, kilku w miarę normalnych znajomych i nie wyróżnia się niczym poza tym, że mieszka z mężczyzną idealnym, który zawsze spełnia jej marzenia. Prawdopodobnie dlatego, że jest wymyślony… No, może nie do końca. Oryginał istnieje. To wokalista znanego zespołu Sundance, otoczony tłumem fanek, zarabiający miliony i odnoszący sukcesy playboy.
W życiu jednak różnie bywa. Być może ta dwójka zetknie się w świecie jak najbardziej rzeczywistym.
Joy, będąc w trudnej sytuacji życiowej, zatrudnia się u managera Sundance. Prawdziwe kłopoty zaczną się, gdy spotyka swojego idealnego faceta i pozna go bliżej. Dowie się wiele nie tylko o swoich uczuciach ale też o prawach rządzących rynkiem muzycznym i o panujących w nim stosunkach międzyludzkich. Wkrótce Joy, jej znajomi i wszyscy członkowie zespołu Sundance przekonają się, co się stanie, gdy spełnią się czyjeś marzenia.
To nie jest prosta romantyczna opowieść o namiętnej miłości nieśmiałej dziewczyny i gwiazdy rocka. To nie jest kolejna odsłona bajki o kopciuszku. Ta opowieść może zaskoczyć.

I jeszcze to:

montgomerry napisał(a):
Obrazek
Wojna i miłość. Katarzyna i Igor
Kaleta Jolanta Maria
wydawnictwo Otwarte
13.03.2019

Poznali się na balu z okazji imienin carowej Aleksandry. To był pierwszy bal polskiej szlachcianki Katarzyny Jaxa-Raweckiej. Miała zaledwie siedemnaście lat, burzę niesfornych loków, a wieczorowa suknia uszyta z kremowej delikatnej tkaniny podkreślała jej smukłe kształty. Przetańczyła cały wieczór z carskim dragonem, porucznikiem Igorem Kaledinem. Gdy usłyszała od niego: „Cały mój świat to ty”, nie przypuszczała, że będzie musiała zdusić w zarodku kiełkującą w jej sercu miłość.
Nad Europę nadciągały bowiem ciemne chmury. Słychać było pierwsze pomruki Wielkiej Wojny...
Polski romans historyczny, jakiego jeszcze nie było! Wystawiona na ciężką próbę miłość Katarzyny i Igora splata się z dramatycznymi losami rodziny Jaxa-Raweckich, których wojenny czas rozdzielił i ubrał w mundury wrogich armii.

Po ostatniej Michaels nie mam ochoty na koleją. Pewnie to będzie kolejny wyciskacz łez i morze dramatów:

montgomerry napisał(a):
Obrazek
Hold you close
Michaels Corinne, Harlow Melanie
Wydawnictwo NieZwykłe
3.04.2019

Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc go.
Ułatwia mi to jego bezczelny wyraz twarzy oraz fakt, że prowadzi życie playboya. Nie mogę tego nie zauważać, ponieważ mieszka obok mnie. Za każdym razem, gdy widzę, jak wychodzi z basenu – niemal nagi i nieprawdopodobnie seksowny – czuję, że gotuje się we mnie krew.
Zawsze uwielbiałam go nienawidzić.
Nigdy nie planowałam, że będę go potrzebowała.
London Parish jest najlepszą przyjaciółką mojej młodszej siostry, ale nie powstrzymało mnie to przed zakochaniem się w niej.
Mamy za sobą skomplikowaną przeszłość. Wszystko, co nas łączy, to fakt, że jesteśmy rodzicami chrzestnymi trójki uroczych dzieci mojej siostry. Lecz nasze życie zmienia się za sprawą tragicznego wydarzenia.
Teraz staramy się wychowywać dzieci, które kochamy, pogodzić się z niewyobrażalną stratą oraz zwalczyć rodzące się między nami pożądanie.
Moje życie wywróciło się do góry nogami, więc ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest ożywianie dawnych uczuć.
Nieważne, jak mocno bym ją trzymał, i tak nigdy nie będę mógł jej zatrzymać.

Też widziałam, że ta ma super opinie na FB, ale jakoś temat mafii nie jest moim ulubionym:

aleqsia napisał(a):
Dla mnie to, chce się przekonać czy te wszystkie ochy i achy są zasadne :smile:
montgomerry napisał(a):

Obrazek
Złączeni honorem
Reilly Cora
wydawnictwo NieZwykłe
17.04.2019

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego.
Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice zaręczyli ją z Lucą „Imadło” Vitiellim, najstarszym synem szefa nowojorskiej Cosa Nostry, aby zapewnić pokój między rodami.
Kiedy Aria kończy osiemnaście lat, nadchodzi dzień, którego obawiała się od dawna – ma stanąć z Lucą na ślubnym kobiercu.
Arię przeraża myśl o poślubieniu niemal obcego mężczyzny, a jeszcze większy strach wzbudza w niej świadomość, że jej przyszłemu mężowi nadano przydomek po tym, jak skręcił komuś kark.
Luca zawdzięcza tytuł najbardziej pożądanego nowojorskiego kawalera swojemu wyglądowi, bogactwu i drapieżnemu, władczemu urokowi, ale przymilające się do niego dziewczyny ze śmietanki towarzyskiej nie są w stanie dostrzec jego prawdziwego oblicza. Otaczająca go aura łobuza nie jest pozą – za aroganckim uśmiechem i niezwykłymi szarymi oczami przystojniaka skrywają się krew i śmierć.
W świecie Arii za przyjemną aparycją często czai się potwór, który zabija z taką samą łatwością, z jaką składa pocałunek na ustach.
Ucieczka i porzucenie dotychczasowego życia to jedyna szansa, by uniknąć zaaranżowanego małżeństwa, ale Aria nie potrafi opuścić rodziny.
Dziewczyna przełamuje więc strach i postanawia związać się z mężczyzną, którego wybrali dla niej bliscy. Dorastając pośród drapieżników nauczyła się, że nawet najzimniejszy drań posiada uczucia, dlatego Aria zamierza znaleźć sposób, aby podbić kłamstwo?

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
Moim mafia też nie, ale może bohaterowie wynagrodzą ten motyw

następna Young :smile:

Z dala od świateł
Samantha Young
Tłumaczenie: Ewa Gruszczyńska
Cykl: Play On (tom 2)
Burda 03.04

Obrazek

Co mógłbyś poświęcić dla miłości?
Dawno temu Skylar Finch była wokalistką amerykańskiego zespołu pop-rockowego odnoszącego wielkie sukcesy. Jednak sława nie dawała jej szczęścia i kosztowała zbyt wiele wyrzeczeń. Lata życia w zakłamaniu zakończyły się tragedią, a Skylar zniknęła z muzycznej mapy Ameryki.
Mija półtora roku. Skylar znajduje swoje miejsce do życia w Glasgow. Ale jest bezdomna, sypia w namiocie na cmentarzu. Zarabia na jedzenie, występując jako uliczna artystka. Udaje się jej zachować anonimowość, ale mimo to przyciąga uwagę Killiana O’Dea, ambitnego dyrektora artystycznego Scyscrapers Records – najważniejszej szkockiej wytwórni fonograficznej.
Killian, od dziecka wychowywany przez wuja, właściciela firmy płytowej, dorastałby w świecie pozbawionym miłości, gdyby nie jego kochająca siostra. Chłopak chce za wszelką cenę zapewnić firmie jeszcze większe sukcesy, a bezdomna dziewczyna, występująca na głównej ulicy Glasgow, ma mu w tym pomóc. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej muzyka tak głęboko go porusza. Ale skoro przemawia do jego mrocznej duszy, na pewno zachwyci tłumy.
Skylar stanowczo odmawia podpisania kontraktu. Zbyt dobrze pamięta dawne czasy… Kiedy jednak doświadcza na własnej skórze, jakie niebezpieczeństwa grożą młodej, bezdomnej kobiecie, zmienia zdanie i zwraca się o pomoc do Killiana. Tworzy się między nimi wyjątkowa więź. Mimo to Skylar nie zamierza podążać ścieżką kariery, którą próbuje wytyczyć dla niej Killian. Kiedy dopada ją własna przeszłość, Killian staje przed dramatycznym wyborem: może zwolnić Skylar ze zobowiązań, zrezygnować z wyrachowanych manipulacji i zaprzepaścić wszystko, co chce osiągnąć, w świecie muzyki lub… stracić kobietę, która teraz znaczy dla niego więcej, niż kiedykolwiek mógł się spodziewać.
Czy kariera będzie dla niego ważniejsza od ukochanej?
Książka tworzy dylogię z „Wszystko przed nami”.

Zaczynam od listu, kochanie
Justyna Typańska
Wydawnictwo: Oficynka marzec 2019

Obrazek

Wzruszająca historia pewnej miłości

Łucja o wielkiej miłości czytała jedynie w romansach. Pewnego dnia w drzwiach do mieszkania dostrzega niebieską kopertę. Zaintrygowana, otwiera ją i przekonuje się, że jest obiektem czyjegoś zainteresowania. Nieznany wielbiciel prosi ją o odpowiedź. Łucja nie wie, co zrobić, ale w końcu rozpoczyna korespondencję z tajemniczym nieznajomym. Dokąd zaprowadzi ją ta wymiana listów? Czy Łucja ma szansę na u

okładka gotowa
Pościg
Elle Kennedy
Cykl: Briar U (tom 1)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka 05.03

Obrazek

Pełna namiętności opowieść o dwojgu młodych ludzi, którzy odkrywają, że choć wzajemnie doprowadzają się do szału, nie mogą bez siebie żyć…

Summer to dziewczyna z wyższych sfer, pozornie pochłonięta wyłącznie zakupami i wyglądem. Fitz jest hokeistą, który realizuje swoje marzenia dzięki graniu w drużynie uniwersyteckiej, co zapewnia mu opłacenie upragnionych studiów. To seksowny i ponury facet, którego tatuaże i sposób bycia zupełnie nie pasują do Summer. Jednak obydwoje czują do siebie ogromny pociąg. Wszystko wydaje się iść ku dobremu, jednak kilka nieuważnych słów Fitza sprawia, że urażona Summer odsuwa się od niego, by zacząć flirtować z jego kolegą z drużyny. Jednak obydwoje nie mogą o sobie zapomnieć, zwłaszcza że widzą się codziennie, gdyż zostają współlokatorami. Dzięki temu Fitz poznaje bliżej dziewczynę i radykalnie zmienia o niej zdanie…
„W tej opowieści o życiu na campusie chodzi o wiele więcej, niż tylko o hokeistów, pożary w domach studenckich stowarzyszeń, mrocznych profesorów, bójki w barach i domówki. Summer i Fitzy pracują nad tym, by zrozumieć, że tak naprawdę wkurza ich życie bez drugiej osoby u boku i właśnie tej historii chcemy wysłuchać”.

Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
ja za mafią też nie przepadam, ale nie mówię nie, jak się trafi to przeczytam, zwłaszcza, że to mocno chwalone ;)

W tej serii Young mam zaległości, więc nie wiem.
Ale Kennedy chętnie ;)
mogliby u nas wydać Him :evillaugh:

Miss klawiatury

Pochwały: 16
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts
Kennedy!!!! :wesoły: :wesoły: :wesoły:

Nalini Singh, Branded by Fire

Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 7
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh
akurat Young to chyba y/a więc u mnie odpada ale Kennedy przeczytam, chociaż ten motyw mi się znudził totalnie ale u Kennedy zawsze jest ciekawie :)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Łowczyni Sukcesów

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

13 lutego 2019, o 21:34
zapewne Young i Kennedy. ;)

ciężko oko zawiesić.

Love was full of secrets. Love masked so many evils. Love controlled people, it liked to them, it made them believe things that weren’t true and it hid the truth from them. People said love was blind, but what they meant was that love blinded them. It made them more vulnerable than anything else could.
And it felt so fucking good.

Stacia Kane Sacrifal Magic

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

13 lutego 2019, o 22:03
Young z Y/A do mnie niezbyt trafia hmmm

Szara Eminencja

Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

13 lutego 2019, o 22:16
Ta Young to nie YA, kejti ;) Oboje są dorośli, on jest producentem muzycznym, ona piosenkarką.

Miss klawiatury

Pewnie tylko Young. "Wszystko przed nami" bardzo mi się podobało, więc to też trzeba przeczytać :)

Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 7
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh
Lilia napisał(a):
Ta Young to nie YA, kejti ;) Oboje są dorośli, on jest producentem muzycznym, ona piosenkarką.

Young mi się już tak pokręciła z jej książkami że lepiej jeśli już się nie odzywam XD ale teraz wiem dlaczego nie sięgnęłam bo właśnie tego motywu nie lubię :bezradny: ale założe się że dobre ;)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow
Pani Henryka i morderstwo w autokarze - Katarzyna Gurnard
Wydawnictwo: Lira
2019

Obrazek

Świetna powieść z gatunku cosy crime, z główną bohaterką przywodzącą na myśl polską pannę Marple!
To drugi tytuł z cyklu zapoczątkowanego bestsellerem : Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie.

Henryka Orłowska, nietuzinkowa starsza pani o złotym sercu i bystrym umyśle, ponownie wciela się w rolę detektywa. Korzystając z uroków życia na emeryturze, wyrusza na wycieczkę do Paryża organizowaną przez biuro podróży „Niezapomniane doznania”. W autokarze, razem z panią Henią, jedzie osiem innych osób. Zanim uda im się dotrzeć do granicy Polski, jedna z nich umrze… Jaką rolę w tym śledztwie odegrają kot o imieniu Cziz i świnka morska z nadwagą? Czy bohaterce uda się rozwikłać zagadkę morderstwa? Przekonajcie się sami!

To pełna humoru opowieść z dobroduszną Panią Henią w roli głównej, która niestrudzenie dąży do tego, żeby sprawiedliwości stało się zadość!

Życie pełne barw - Malwina Ferenz
Premiera: 03.04.2019
Czwarta Strona

Obrazek

Zajrzyj do Neon Café, spróbuj aromatycznej kawy i posłuchaj opowieści o wszystkich barwach życia.
W tej klimatycznej kawiarni codziennie czeka na Ciebie dokładnie to, na co masz ochotę, i ktoś, kto ma dla Ciebie czas. Każdy z nas skrywa opowieść, a atmosfera tego miejsca skłania do długich rozmów. Posłuchaj osób siedzących tuż obok.
Do Neon Café zajrzy dziś kobieta, która dla roześmianego mężczyzny z fotografii pojechała w nieznane. Dla jej opowieści zatrzyma się nawet zabiegany policjant z czarną kotką u boku. Do kawiarni wstąpi więcej niezwykłych gości: uliczny grajek skrywający pewną tajemnicę; przyszły ojciec świętujący w samotności; kobieta, która nie jest stąd, lecz nie chce wyjechać…
W każdym z nas drzemie niezwykła opowieść. Wybierz się na spacer po słonecznych uliczkach Wrocławia i poszukaj jedynej takiej Neon Café, gdzie ściany przesiąknięte są historiami mieszkańców. Może to miejsce istnieje naprawdę?

Prawdy i tajemnice- Sylwia Trojanowska
Czwarta Strona
Premiera: 27.02.2019

Obrazek

Chociaż Magdalena godzinami wsłuchiwała się w opowieści dziadka, jego przeszłość wciąż skrywa tajemnice. We wspomnieniach Ludwika z lat wojny nie brakuje skomplikowanej miłości, strachu i cierpienia. Gdy Magdalena odkrywa niezwykłe poświęcenie Heleny dla jej bliskich, ma wrażenie, że powrót do rodzinnych historii buduje ją na nowo. Przy dźwiękach nostalgicznej muzyki czyta listy i zapiski, które nigdy nie powinny wyjść na jaw. Próba rozliczenia się z przeszłością okaże się bolesna, bo niektórych obrazów nie da się już wymazać z pamięci, a dawno podjęte decyzje wciąż przynoszą konsekwencje. Jak prawda o dziadku wpłynie na życie Magdaleny?
Prawdy i tajemnice to krok w stronę rodzinnego pojednania. Rany, przez długie lata pełne żalu, dumy i tęsknoty, jeszcze mogą się zabliźnić. Jeszcze jest na to czas…

Piękna miłość -Wioletta Sawicka
Data wydania: 05.03.2019
Prószyński i S-ka

Obrazek

Pełna emocji historia wielkiej miłości i dramatycznych prób radzenia sobie z utratą ukochanej osoby.

Baśka i Michał pasują do siebie jak dwie połówki jabłka, rozumieją się bez słów. Kochają się, wspierają i planują dzieci, ale dopiero kiedyś tam, w przyszłości. Na razie żyją pełnią życia, mają krąg sprawdzonych przyjaciół i pracę, która sprawia im satysfakcję. Basia skończyła architekturę i wraz z koleżanką prowadzi dobrze prosperujące biuro nieruchomości. Michał, informatyk po Wojskowej Akademii Technicznej, jest zawodowym żołnierzem.
Baśka, szalona i spontaniczna, może niezbyt piękna, ma w sobie to wszystko, co uwielbia jej mąż: pogodę ducha, radość życia i optymizm. Wiecznie się odchudza, ale jak tu schudnąć, skoro jej ukochany lubi i potrafi dobrze gotować. Michał marzy, że kiedyś razem poprowadzą restaurację, lecz na razie ćwiczy swój talent na żonie i przyjaciołach.
Wszyscy, którzy ich znają, zgodnie twierdzą, że ci dwoje są idealną parą, po prostu zostali dla siebie stworzeni.
Pewnego dnia Michał oznajmia, że wyjeżdża na półroczną misję wojskową do Afganistanu. Basia czuje dziwny lęk, jednak nie może zatrzymać męża. "Obiecaj mi, że wrócisz", prosi, a Michał jej to przyrzeka.
Miesiąc po rozpoczęciu przez niego służby na misji przychodzi wiadomość z dowództwa…

Klub Książąt. Tom 1. Książę zmienia wszystko -Christy Carlyle
Wydawnictwo: Amber
marzec 2019

Obrazek

Mężczyźni, którzy zdobyli bogactwo, lecz w głębi serca marzą o miłości. Oto pierwszy z nich w pierwszym tomie cyklu „Klub Książąt”.

Nicholas Lyon jest współwłaścicielem okrytego złą sławą najbardziej elitarnego angielskiego klubu dla dżentelmenów. Nagle dziedziczy książęcy tytuł, którego nigdy nie pragnął, i posiadłość Enderley, z którą wiążą się tylko okrutne wspomnienia. Zamierza pozbyć się niechcianego spadku, sprzedać posiadłość, zwolnić służbę i wrócić do swojego życia w Londynie. Jest tylko jedna przeszkoda – piękna i energiczna panna Thomasina Thorne. Thomasina od śmierci swego ojca zarządza Enderley. To jedyny dom, jaki zna. Jest więc gotowa na wszystko, by odwieść nowego księcia od jego zamiaru...

Pastelowa Królewna

Dopisałam sobie do listy "Pani Henryka i morderstwo w autokarze" Katarzyny Gurnard.

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow
Pierwsza część była fajna. :smile:
Liczę, że z drugą będzie tak samo.

Pastelowa Królewna

Też mam taką nadzieję, bo zupełnie nie mam co kupować.

Miss gaduł

Ulubiona autorka/autor: Kleypas, Castellano, P. Clare, Karen Rose, Hoyt

17 lutego 2019, o 08:48
Christy Carlyle. Zobaczymy.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Forumowa romantyczka

Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown
Czekam na Prawdy i tajemnice Trojanowskiej, żeby móc przeczytać pierwszy tom :)

Władczyni Klawiatury

Pochwały: 44
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Ja Carlyle i może Sawicką :mysli:

Miss klawiatury

Nasz mały sekret
Roz Nay
Czarna Owca 13.03

Obrazek

Fani powieści W ciemnym mrocznym lesie oraz Miasteczka kłamców pokochają ten wciągający, ekscytujący debiut o zaginionej kobiecie, pogmatwanym trójkącie miłosnym oraz tajemnicach, którymi dzielimy się z innymi i o które zachowujemy dla siebie.
Detektyw Novak chce się dowiedzieć, co stało się Saskii, jakby można było od razu przeskoczyć do zakończenia i pominąć całą resztę. Ale opowieści zaczynają się od początku i na niektóre tajemnice trzeba sobie zasłużyć.
Angela jest przesłuchiwana w areszcie. Jej była żona zaginęła i detektyw Novak jest pewny, że Angela coś wie. Naciskana przez niego, opowiada wreszcie historię sprzed dziesięciu lat; wyjaśnia, jak poznała i zakochała się w swojej przyjaciółce ze szkoły. Pojawia się niepokojący trójkąt miłosny i mroczna, pogmatwana sieć zdrad. Czy Angela jest wzgardzoną byłą kochanką z przestępczymi zamiarami? A może tylko pionkiem w zemście zaplanowanej przez kogoś innego? Kogo chroni? I dlaczego?

Kto mieszka za ścianą?
Cara Hunter
Cykl: Detektyw Adam Fawley (tom 2)
Wydawnictwo: Filia 27.03

Obrazek

Ledwo żywe kobieta i dziecko zostają znalezione zamknięte w piwnicy. Nikt nie wie, kim są i skąd się tam wzięły. Kobieta nic nie mówi i nie ma żadnego raportu o zaginięciu, który pasowałby do ich profilu. Starszy człowiek, który jest właścicielem również twierdzi, że nigdy ich wcześniej nie widział. Mieszkańcy spokojnej dzielnicy Oksfordu są zszokowani tym, że coś takiego mogło się wydarzyć tuż pod ich nosem. Do śledztwa przystępuje detektyw Adam Fawley. Z czasem okazuje się, że każdy skrywa jakąś tajemnicę i nie ma niewinnych. Czy zastanawiałeś się kto mieszka za twoją ścianą? Czy wiesz, co ukrywa? Cara Hunter idealnie połączyła thriller psychologiczny z klasycznym policyjnym śledztwem, a gęsto utkane zwroty akcji nie pozwalają na chwilę odpoczynku.

Idealne małżeństwo
Belle Kimberly
Wydawnictwo: Filia 13.03

Obrazek

Nie ma idealnych małżeństw. Są tylko doskonałe kłamstwa. Małżeństwo Iris i Willa jest tak perfekcyjne, jak tylko może być. Gdy Will wylatuje w delegację, ginie po nim wszelki ślad.. Dlaczego nie odbiera telefonu? Gdzie jest? Dlaczego

Tam, gdzie serce twoje
Krystyna Mirek
Wydawnictwo: Filia 13.03.2019

Obrazek

Podobno los zawsze daje drugą szansę. Jednak Ci, którzy ją przegapią, muszą przygotować się na wiele komplikacji…
Laura poświęciła wszystko dla swojego małżeństwa. Stała się mistrzynią kompromisu, w końcu z roku na rok miała mniej do powiedzenia. Aż pewnego dnia o czwartej nad ranem coś w niej pękło. Rzuciła wszystko i udała się w podróż na drugi koniec Polski, nad morze, by odzyskać swoje serce.
Albert dawno temu znalazł prawdziwy skarb. Wyłowił z morza wyjątkowe złoże bursztynu. Z nikim się nie podzielił, ukrył je głęboko. Podobnie zamknął swoje serce. U schyłku życia postanowił naprawić wyrządzone krzywdy. Szybko jednak przekonał się, że to nie takie proste.
W małym nadmorskim pensjonacie Laura spotyka ludzi, którzy serdecznie ją przyjmują, chociaż podobnie jak ona, znajdują się na życiowych rozstajach.
Każde z nich szuka miłości, największego skarbu, który zwykle ukrywa się tam, gdzie wzrok nie sięga. Czy uda im się ją odnaleźć?

Królewsko obdarowany
Emma Chase
Cykl: Royally (tom 3)
Wydawnictwo: Filia 13.03

Obrazek

Księżniczka Ellie Hammond od lat podkochuje się w swoim seksownym ochroniarzu, Loganie St. Jamesie. Choć wątpi, by on kiedykolwiek dostrzegł jej uczucia. Dla Logana dziewczyna jest tylko częścią pracy, osobą, którą poprzysiągł strzec. Teraz jednak, w wieku 22 lat, dziewczyna musi odłożyć na bok fantazje i odnaleźć swoje „i żyli długo i szczęśliwie“. Ma pójść w ślady siostry i znaleźć własnego księcia albo lorda. Niestety, Ellie wie, że trudno się rozstać z najsłodszymi marzeniami. Logan St. James dorastał w rodzinie, która żyła na bakier z prawem. Ostatnio tatuaże zakrywa dobrym garniturem. Jest przystojny, lojalny, odważny i… bardzo sprawny. Każda kobieta marzy o takim mężczyźnie. Ale on pożąda tylko jej. Przez lata obserwował ją, strzegł i pomagał. Nauczył ją, jak zadawać ciosy i jak rozpoznać kłamcę. Piękna Ellie Hammond jest jednak niedostępna. Wszyscy znają zasady ochroniarzy: nie rozpraszaj się, nie trać klientki z pola widzenia i nigdy, przenigdy się w niej nie zakochaj. Jednak nie ma takiej zasady, której nie można by złamać…

Lista Lucyfera
Krzysztof Bochus
Wydawnictwo: Skarpa Warszawska 03.04

Obrazek

Trójmiastem wstrząsa seria okrutnych, niewytłumaczalnych zabójstw.
Morderca kontaktuje się z dziennikarzem, red. Adamem Bergiem. Za jego pośrednictwem informuje opinię publiczną o swoich kolejnych krokach. Od tej pory zaczyna się nierówny pojedynek pomiędzy życiem, a śmiercią. Co kieruje poczynaniami okrutnego mordercy, który sam siebie nazywa „Lucyferem“? Zemsta, nienawiść do świata, a może fascynacja dziełami pewnego artysty, który ze śmiercią był za pan brat?
A gdy wydaje się, że jesteśmy już blisko rozwiązania tej ponurej zagadki, do akcji wkraczają kolejni nieznani sprawcy. W tle ostry sex, media goniące za sensacją i historia, która rzuca długi cień na współczesnych.

Żona na zamówienie
Nina Majewska-Brown
Wydawnictwo: Pascal 13.03

Obrazek

Czy warto zacząć wszystko jeszcze raz?
Zosia wyrzuciła niewiernego męża z domu i usiłuje poukładać życie na nowo. Okazuje się, że nie to, czego najbardziej się obawiała - brak pieniędzy i niezależności - jest jej największym zmartwieniem. Czy może liczyć na wsparcie matki, obwiniającej ją za rozpad małżeństwa? Czy uda jej się odnaleźć w samotnym rodzicielstwie? Czy jest w stanie znowu zaufać mężczyźnie?
Bohaterowie znani ze świetnie przyjętej przez czytelniczki powieści Mąż na niby w na wskroś współczesnej opowieści o tym, czy w uczuciach trzeba dawać drugą szansę. Sobie i innym.

Gra w życie
Leona Deakin
Wydawnictwo: Burda Książki 03.04

Obrazek

Czworo ludzi znika bez śladu w dniu swoich urodzin. Samotna matka-żołnierka z syndromem stresu pourazowego po misjach w Afganistanie, czarujący chłopak spodziewający się pierwszego dziecka z narzeczoną, wzorowy student i kochająca matka dwójki małych dzieci. Pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego – jedyne, co ich łączy, to kartka urodzinowa znaleziona w ostatnim znanym miejscu pobytu każdego z nich. Na niej zawsze widnieje taka sama wiadomość:
Twój prezent to gra.
Zagraj – jeśli się odważysz.
Policja nie interesuje się sprawą: przecież to tylko zabawa. Rodziny zaginionych jednak szaleją z niepokoju, więc w poszukiwania zostaje zaangażowana psycholożka i detektywka Augusta Bloom. Gdy kobieta zaczyna zagłębiać się w sprawę, wreszcie odkrywa, co łączy wszystkie cztery osoby.
To coś, co sprawia, że są bardzo niebezpieczne.
Gdy znikają kolejni ludzie, doktor Bloom musi zacząć wyścig z czasem, by namierzyć organizatorów tajemniczej gry. Nie wie jednak, czy jej dochodzenie powstrzyma przestępców, czy też im pomoże…

Niebezpieczna gra
Emilia Wituszyńska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece maj 2019

Obrazek

Weronika to jedna z najlepszych policjantek wydziału kryminalnego w Stołecznej Policji. Jednak po akcji, w której ginie jej partner, kobieta kompletnie się załamuje. Na niczym jej nie zależy, powoli pogrąża się w alkoholizmie. Po roku dostaje telefon od swojego przełożonego, że ma się wziąć w garść i że dostanie ważne zadanie, które tylko jej można powierzyć. Okazuje się, że tym zleceniem będzie ochrona znanego aktora, Przemysława. Reja. Mężczyzna był prawdopodobnie świadkiem zabójstwa znanego polityka, ale nic nie pamięta, bo został znaleziony w stanie kompletnego odurzenia.Bohaterowie od razu nie przypadają sobie do gustu. On widzi przed sobą, chudą, zaniedbaną kobietę. Ona przemądrzałego aktorzynę.

Słowa do ciebie
Kandi Steiner
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece czerwiec

Obrazek

Wren Ballard nigdy by nie przypuszczała, że w wieku 27 lat będzie już rozwódką. Jej małżeństwo oficjalnie się zakończyło, jednak w jej sercu nadal jest emocjonalna burza, a Wren wciąż sobie z nią nie radzi. Być może spędzenie lata w małej górskiej miejscowości, będzie dokładnie tym, czego w tej chwili potrzebuje. Piękne widoki, mruczenie kota ii… bardzo seksowny i jednoczenie bardzo humorzasty sąsiad, za którym podąża mocno kontrowersyjna sława.
Anderson Black był kiedyś duszą towarzystwa, ale to było kiedyś. Teraz po prostu stara się nie myśleć o przeszłości a pojawienie się nowej sąsiadki kompletnie… go nie obchodzi. A może jednak? Kiedy w końcu stanie z nową sąsiadką twarzą w twarz zrozumie jedno: z jakiegoś powodu interesuje go to, co przeżyła Wren. Szybko zda sobie sprawę, że chce jej pomóc i sam nie rozumie dlaczego.

Idealny jak diabli
S.C Alekto
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos maj

Obrazek

Wystarczył jeden jego uśmiech, by wiedziała, że spotkała demona…
Adam spadkobierca fortuny Wetulanich niespodziewanie wraca do Polski. Młody, przystojny mężczyzna wkrótce staje się sensacją na uniwersytecie Jagiellońskim.
Gdy po raz pierwszy ją zobaczył, wyglądała na niewinną, ale jedno spojrzenie jej oczu sprawiło, że zrozumiał, jak bardzo się pomylił…
Anna Maj jest ciężko pracującą studentką, której dzieciństwo wypaliło piętno na duszy. Dziewczyna stara się żyć jak inni, ale gdy zapada zmrok, cienie przeszłości nie przestają jej dręczyć.
Spirala przeznaczenia zaczyna się poruszać…
Oboje stanowią silne osobowości i zawzięcie strzegą swoich sekretów. Jednocześnie fascynacja między nimi wzrasta. Okazuje się bowiem, że mają więcej wspólnego, niż początkowo mogło się wydawać.
Tylko czy w brutalnym świecie rzeczywistości obdartym z magii i marzeń można napisać swoją własną bajkę?
Nie zapominajmy, że prawdziwe baśnie są dużo bardziej mroczne i realne niż mogłoby się wydawać. Życie nigdy nie posługuje się cenzurą…

Miss klawiatury

Na pewno Chase, a reszta chyba nie bardzo. Może jeszcze ta ostatnia, ale to raczej poczekam na jakieś opinie :hihi:

Miss klawiatury

A mnie ciekawi ta Niebezpieczna gra Wituszyńskiej. Chase mam do nadrobienia poprzedni tom więc jak już przeczytam to dwa po kolei

Rozgadana księżna

Pochwały: 103
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Na pewno Chase, ciekawi mnie też Niebezpieczna gra i Słowo do ciebie :mysli:

Czy WaSPos to nie jest wydawnictwo w stylu: zapłać to wydamy co chcesz? Tak mi się jakoś kojarzy. :bezradny:

Obrazek

13 marca 2019r.

Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się, że nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu, odnajdują bestialsko zamordowaną matkę i jej dzieci. Jedyny trop wiedzie do głowy rodziny, mimo że mężczyzna nigdy nie podniósł ręki na bliskich.

Dlaczego zabił? Co takiego sprawiło, że z idealnego męża zmienił się w potwora?

Joanna Chyłka ma świadomość, że ze względu na stan zdrowia każda sprawa może okazać się tą ostatnią. Decyduje się bronić oskarżonego, mimo że ten od razu przyznaje się do popełnienia okrutnej zbrodni. Sprawa wydaje się z góry przegrana, gdyby nie jeden istotny fakt – sprawca ma żelazne alibi, które przeczy jego winie. Sam jednak twierdzi, że zostało ono sfabrykowane.​

Władczyni Klawiatury

Pochwały: 44
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
aleqsia napisał(a):
A mnie ciekawi ta Niebezpieczna gra Wituszyńskiej. Chase mam do nadrobienia poprzedni tom więc jak już przeczytam to dwa po kolei

Na wattpadzie czytałam, wg mnie taka sobie, ale to kwestia gustu.

joakar4 napisał(a):
Czy WaSPos to nie jest wydawnictwo w stylu: zapłać to wydamy co chcesz? Tak mi się jakoś kojarzy.

To ci od Baśni braci Grimm

Pastelowa Królewna

Bardzo mi pasuje poczucie humoru Emmy Chase, więc chyba powinnam wreszcie się przyjrzeć z bliska cyklowi Royally.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona