Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 19 listopada 2018, o 04:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1866 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Następna strona
 2018: Zapowiedzi wydawnicze 
Autor Wiadomość
Geniusz Zła

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips
Nancy napisał(a):
Papaveryna napisał(a):
Ja jeszcze w ogóle żadnego tomu Stylistek nie przeczytałam, a mam je od dawna. To jest dopiero hit :lol:
Ale ten nowy u nas cykl brzmi spoko, jeśli i Belzebub do niego należy :shifty:

Ja też jeszcze nie przeczytałam żadnego tomu Stylistek, ani nic Hoyt, ale jak na razie historyki mi nie leżą

Ja Hoyt przeczytałam trzy i dziś mi czwarta przyszła, a ten cykl Chase jakoś boję się zacząć :yeahrite:
giovanna napisał(a):
On pozował tylko na takiego twardziela Belzebuba, ale w gruncie rzeczy był dobry, bał się kogoś pokochać, przez to że matka go porzuciła, a ojciec miał gdzieś

Wiem, wiem. Tylko mnie drażniło jak sobie sadzał ciągle różne baby na kolanach :evillaugh:

Władczyni Klawiatury

Pochwały: 44
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
No wkurzające to było z tymi
Spoiler:

Geniusz Zła

Pewnie
Spoiler:

Ostatnio edytowano 8 listopada 2018, o 15:06 przez Papaveryna, łącznie edytowano 1 raz

Postowa księżniczka

Pochwały: 103
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Ja chyba tego nie czytałam, bo kompletnie nie kojarzę o czym piszecie. :ermm:

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa
Świąteczny list
Elyse Douglas
Obrazek

Nasycona magią świąteczna opowieść o niezwykłej podróży w czasie. Czy jedna odważna kobieta może wywołać świąteczny cud, ocalić tragiczną miłość i pokonać przeznaczenie?

Magiczna świąteczna opowieść o miłości, której nie może pokonać czas
Pewnego dnia 30-letnia Eve Sharland natrafia w sklepie z antykami na mosiężną latarnię, w której znajduje list z 24 grudnia 1885 r. Zaskoczona odkrywa, że zaadresowano go do osoby o imieniu Evelyn Sharland, mieszkającej w Nowym Jorku.
Kiedy wieczorem Eve odczytuje treść listu, poznaje poruszającą historię tragicznego romansu sprzed stu lat. Postanawia spełnić prośbę zapisaną w liście i zapala latarnię. Nagle, ku swojemu zdumieniu, przenosi się do oprószonego śniegiem Nowego Jorku z 1885 roku.
Splot niezwykłych wydarzeń sprawia, że Eve zostaje uwikłana w historię, w którą zamieszana jest jedna z najpotężniejszych nowojorskich rodzin tamtych czasów. Poznaje też przystojnego detektywa, który będzie podążał jej śladem.
Czy Eve zdoła wrócić do swojego życia, nawet jeśli będzie musiała zmienić przeznaczenie?

data wydania: 16 listopada 2018

Miłość zimową porą
Carrie Elks
Obrazek

Świąteczne love story, które rozgrzeje każde serce!

Chociaż na zewnątrz pada śnieg, to w zacisznej górskiej chatce atmosfera robi się bardzo gorąca.

Kitty Shakespeare ma nadzieję, że odniesie sukces w branży filmowej w Los Angeles. Zamiast wymarzonego stażu dostaje na czas świąt posadę niani u producenta filmowego. Całe szczęście, że dziewczyna uwielbia mróz i dzieci, kiedy wyrusza w podróż do zasypanej śniegiem Wirginii.

Dziewczyna nie przewidziała, że na miejscu znajdzie się w centrum rodzinnej intrygi nowego szefa, a jego młodszy brat Adam okaże się bardzo pociągający. Niepokorny drań nie ułatwia życia Kitty i dogryza jej na każdym kroku. Poza tym ukrywa się w górskiej chacie, dzięki czemu unika brata, który zniszczył mu życie.
Chociaż Adam wpada Kitty w oko, to jego sposób bycia sprawia, że dziewczyna wolałaby, aby spędził w swojej chacie całe święta. Z każdym dniem serce Adama zaczyna bić mocniej w obecności dziewczyny.
Kiedy zbliżają się święta, Kitty i Adam uświadamiają sobie, że prawdziwa miłość wcale nie musi być tak prosta jak w filmach.

data wydania: 23 listopada 2018

Dearest Dandelion
Lex Martin
Obrazek

Czasami warto zaryzykować, żeby dać szansę miłości

Jax Avery to gorący przystojniak, który jest gwiazdą piłki nożnej. Kiedy na imprezie poznaje Dani Hart, między nimi od razu iskrzy. Spędzają ze sobą upojne chwile, myśląc, że już więcej się nie spotkają.

Wkrótce okazuje się, że nową współlokatorką Dani jest siostra Jaxa, która nie cierpi brata z powodu jego podbojów. Sprawę komplikuje fakt, że chłopak ze względu na wypadek kompletnie nie rozpoznaje Dani.

Chociaż Jax ma mgliste pojęcie o tym, co zaszło między nim i Dani, to czuje do niej niesamowite przyciąganie. Nie potrafi trzymać się z dala, nawet jeśli oznacza to złamanie wszystkich zasad.

Czy chłopak poświęci swoją przyszłość, aby być z dziewczyną, którą zranił?

data wydania: 18 stycznia 2019

Setna królowa
Emily R. King
Obrazek

Chciał wojowniczej królowej. Dostał rewolucjonistkę.

Osiemnastoletnia Kalinda jest sierotą wychowaną w zakonie, której przeznaczono życie w samotności i modlitwie. Dziewczyna cierpi na częste gorączki, przez co nie nadaje się nawet na służącą, nie mówiąc o, kurtyzanie czy żonie..

Los Kalindy odmienia wizyta potężnego tyrana Radży Tarka. Nagle dziewczyna musi opuścić zakon i wyruszyć na pustynną wyprawę, która zaprowadzi ją prosto do haremu. Jako setna żona będzie walczyć o pozycję królowej z pozostałymi dziewięćdziesięcioma dziewięcioma żonami i licznym kurtyzanami. Jedyną pociechą odnajdzie w osobie strażnika Devena.

W obliczu niebezpiecznego turnieju na śmierć i życie oraz uczucia, które żywi do młodego kapitana, Kalinda ma tylko jedną nadzieję na ucieczkę. Musi obudzić w sobie tajemną i zakazaną moc.

data wydania: 25 stycznia 2019

Nowy Camelot. Tom 1. Amerykańska królowa
Sierra Simone
Obrazek

Nikt nie powinien odkryć, co połączyło ją z najważniejszymi osobami w państwie

Kiedy Greer Galloway ma piętnaście lat, spotyka Asha, który kradnie jej pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Kilka lat później poznaje Embry’ego, który zostaje jej pierwszym kochankiem. Wkrótce jeden z nich będzie prezydentem, a drugi wiceprezydentem USA.

Ash i Embry są jedynymi mężczyznami w życiu Greer, do których kiedykolwiek coś czuła. Kiedy prezydent Ash prosi Embry’ego, aby ją sprowadził, kobieta ma serce rozdarte na pół.

Wkrótce Greer wikła się w sieć sekretów i domysłów, która rodzi skandaliczny związek na najwyższych szczeblach władzy. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy, że jest ktoś, kto obserwuje bacznie każdy ich ruch.

Pyszna i nieprzyzwoita fantazja, rozbrajająco emocjonalna, wysoce erotyczna, z niezbędną dawką magii – Meredith Wild, bestsellerowa autorka „The New York Times”

data wydania: 9 stycznia 2019

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Miss postów

Pochwały: 56
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard
Może "Świąteczny list" i "Miłość zimową porą" hmmm A na pewno "Setna królowa" :-D

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow
''Miłość zimową porą'' na bank kupuję :smile:

Forumowa romantyczka

Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown
Będzie nowa Puzyńska "Rodzanice" tylko nie wiem kiedy :(

Zaczytana okularnica

Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Judith McNaught, Lisa Kleypas, SEP
Lucy napisał(a):
''Miłość zimową porą'' na bank kupuję :smile:

Ja też :P

Geniusz Zła

joakar4 napisał(a):

Jestem serio zdziwiona, że Ciebie to ominęło :) Myślałam, że ta faza w 2014 nie oszczędziła nikogo :lol:

Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
joakar4 napisał(a):

Lord of Scoundrels, serio nic Ci nie mówi? ;)
Tak jak Very, jestem mega zdziwiona :P myślałam, że Ty wtedy zaliczyłaś i to i Kleypas Wallflowers zimową ;)

Rodzanice -Katarzyna Puzyńska
Cykl: Lipowo (tom 10)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
29 stycznia 2019

Obrazek

Szamanka od Umarlaków

Puzyńska się rozszalała z tą serią o Lipowie :hyhy:
ale nie planuję, stanęłam na 2 tomie i nie mam ochoty na więcej.

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

11 listopada 2018, o 13:52
To podobnia jak ja. I tez drugi tom ;)

Władczyni Klawiatury

Ja to chyba z "rozpędu" czytam :hihi:

Szamanka od Umarlaków

Przestali się tam w końcu zdradzać? :hyhy:

Władczyni Klawiatury

Spoiler:

Ostatnio edytowano 11 listopada 2018, o 19:07 przez giovanna, łącznie edytowano 1 raz

Szamanka od Umarlaków

Spoiler:

Władczyni Klawiatury

Spoiler:

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

11 listopada 2018, o 20:08
To już wiem, dlaczego trzymam się od tego z daleka ;)

Postowa księżniczka

Pochwały: 103
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Ja od roku mam w domu Utopce i nie mogę się za nie zabrać.

•Sol• napisał(a):
joakar4 napisał(a):

Lord of Scoundrels, serio nic Ci nie mówi? ;)
Tak jak Very, jestem mega zdziwiona :P myślałam, że Ty wtedy zaliczyłaś i to i Kleypas Wallflowers zimową ;)

Już sama nie wiem, pewnie czytałam skoro wszyscy czytali, ale nic nie pamiętam. :zalamka:

Story of Bad Boys. Tom 3 -Aloha Mathilde
Zapowiedź : 29.11.2018
Feeria Young

Obrazek

„Cameron, to koniec. Nie próbuj się ze mną kontaktować, nie odpowiem.” Taką wiadomość Lili wysłała do Camerona po ostatnich wydarzeniach. I wyjechała. Na pogrzeb swojej najlepszej przyjaciółki… Gdy dziewczyna próbuje się jakoś pozbierać, w jej otoczeniu ktoś się pojawia. Ktoś, kogo już nigdy nie chciała spotkać. Miała nadzieję, że ten mroczny rozdział w jej życiu jest już zamknięty, ale uświadamia sobie, że prawdziwy koszmar dopiero się zaczyna.

Jak Lili ma teraz wrócić do domu, do swojego pokoju, tak blisko Camerona? Czy to wszystko da się jakoś poskładać?

Grzech. Gordian. Tom 1 -Darwood Melissa
Zapowiedź: 2019-01-16
Wydawnictwo NieZwykłe

Obrazek

Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść.

Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna dziewczyna. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry – Kiry, której zdobycie stanowi dla niego nie lada wyzwanie.
Gordian skrywa mroczne tajemnice. Zbrodnia, której się dopuścił trawi go od środka. Seks wydaje się być najlepszym sposobem na rozładowanie buzujących w nim emocji, lecz czy wystarczającym? Czy każdy grzech można odkupić? Czy rany z przeszłości mogą się zabliźnić na dobre? Czy dwoje poranionych przez życie ludzi powinno być razem?

Wszystko oprócz prawdy -McAlliister Gillian
12.01.2019
Prószyński Media

Obrazek

Czy zdarza ci się sprawdzać telefon partnera?
Czy masz do tego prawo?
I czy jesteś przygotowana na to, co tam znajdziesz?

Wszystko zaczęło się od wiadomości. Do której Rachel nawet nie chciała zajrzeć. Kocha Jacka. Spodziewa się jego dziecka. Ufa mu bezgranicznie. Ale co się stało, to się nie odstanie. Rachel nie cofnie czasu i nie uwolni się od myśli, które nie dają jej spokoju po tym, co przeczytała. Dlaczego Jack kłamie na temat swojej przeszłości? Co właściwie ukrywa? I czy Rachel ma prawo za wszelką cenę dociekać prawdy, zwłaszcza że sama nie gra w otwarte karty?

Los. Namiętność. Tom 2 -Carlan Audrey
30.01.2019
Edipresse-Kolekcje

Obrazek

Niewielu może powiedzieć, że przeszli przez ogień przeznaczenia. Ja jestem wyjątkiem.
Poparzona emocjonalnie i fizycznie… Mam blizny wzdłuż ramienia i z boku klatki piersiowej.
Lekarze uczynili wszystko, co w ich mocy, by mnie wyleczyć. Uszkodzoną skórę zastąpili gładką, przeszczepioną z innych części ciała. Ale byli w stanie zrobić tylko tyle. Czasami to, czego nie widać, nie może się zagoić.
Tamtej nocy w pożarze straciłam nie tylko fragmenty skóry. Ogień strawił mój talent, urodę, a co najważniejsze, zniszczył związek z mężczyzną, którego kochałam. Tak, to ja go odepchnęłam, ale miałam powody. Zrobiłam to, co na moim miejscu uczyniłaby każda kobieta. Wyrzekłam się wszystkiego, by on pewnego dnia mógł znaleźć spokój i szczęście.
Teraz trochę wyzdrowiałam, fizycznie i psychicznie, ale wciąż tęsknię do mężczyzny, z którego zrezygnowałam. Do dziś patrzy na mnie płonącym wzrokiem, ma w sobie taki żar, że bije od niego blask. Boję się światła, płomieni, które mogą pochłonąć mnie całą. Rzecz w tym, że on już nie należy do mnie. Być może czekałam zbyt długo, by walczyć o niego, o nas, o naszą wspólną przyszłość.
Mogę zrobić tylko jedno. Pozwolić, by zdecydował los.

Miss postów

Pochwały: 56
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard
Nie wiem jak treść, ale okładka Gordiana jest :drool: :bigeyes:

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
No ciacho ten pan z okładki.

Do Wigilii się żagli
Agnieszka Blazynska
Wielka Litera 28.11

Załącznik:
701071-352x500.jpg

Czasami myślimy, że święta w cudowny sposób rozwiążą nasze problemy. Niektórzy jednak mają umiejętność pakowania się w takie kłopoty, że nawet cud im nie pomoże… Wszystko zaczyna się od niewinnego zdjęcia zrobionego z ukrycia na lotnisku w Pyrzowicach. Finka Ślęczka w samolocie z Londynu zauważa mężczyznę o oryginalnej urodzie i nieobecnym spojrzeniu -– z hipsterską brodą i tatuażami mógłby być zarówno kryminalistą, jak i modelem awangardowych projektantów. Kiedy później z przyjaciółką Martyną próbują go odnaleźć przez Facebook, sprawiają, że Rafał staje się bohaterem wielkiego internetowego zgrywu. Jego przyjaciel Heniek, młody adwokat-casanova, specjalizujący się w piorunującym wrażeniu i niebanalnym uwodzeniu kobiet, chce wytoczyć dziewczynom proces stulecia. Ale szybko okazuje się, że od nienawiści do miłości droga jest bardzo krótka, a mieszanie uczuć z interesami może nieźle nabałaganić w życiu. Gorąca jak świąteczny grzaniec i zabawna jak wirujące płatki śniegu opowieść o wzajemnym poszukiwaniu i odnajdywaniu, o strachu przed bliskością i niegasnącej tęsknocie za nią, o cudzie spotkania i tajemnicy przypadków. I o tym, że nic nie jest dane raz na zawsze.

Bez tajemnic
Mia Sheridan
Otwarte 16.01.q9

Załącznik:
701762-352x500.jpg

Prawdziwa miłość zamienia sekrety w wyznania
Evie i Leo poznali się jako dzieci, w rodzinie zastępczej. Więź, która ich połączyła, pozwoliła im przetrwać najtrudniejsze chwile. Z czasem ich przyjaźń zmieniła się w miłość. Byli przekonani, że zawsze będą razem, jednak los miał wobec nich inne plany.

Gdy Leo otrzymał szansę na lepsze życie, przyrzekł, że nie zapomni o Evie, że wróci po nią. I zniknął, pozostawiając po sobie trwały ślad w jej sercu.

Osiem lat później wspomnienie utraconej miłości odżyło, gdy w życiu Evie pojawił się Jake, przyjaciel Leo. Przyniósł wiadomość, która wywróciła jej świat do góry nogami. Połączeni przez Leo Evie i Jake zaczęli zbliżać się do siebie, jednak dziewczyna nie mogła oprzeć się wrażeniu, że Jake nie mówi jej wszystkiego...
Jeśli przeszłość, która ich połączyła, ma zmienić się we wspólną przyszłość, Evie będzie potrzebowała wszystkich odpowiedzi.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Szamanka od Umarlaków

Sheridan ;)
ostatnio trafia w moje potrzeby i muszę tak w ogóle ją nadrobić całkiem ;)

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1866 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Następna strona