Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 22 czerwca 2018, o 09:15

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona
 2018: Zapowiedzi wydawnicze 
Autor Wiadomość
Pastelowa Królewna

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Ten drugi lepiej pasuje do okładki i tytułu.

Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 39
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Wygląda na to, że ten z lc, z tłumaczem google brzmi podobnie https://www.goodreads.com/book/show/364 ... ou-see-her

Pastelowa Królewna

Ten pierwszy opis jest od książki "Crazy Rich Asians" Kevina Kwana.

Postowa księżniczka

Pochwały: 95
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Może Jeffries, chociaż ostatnia była średnia.

Miss postów

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
Lucy napisał(a):
aleqsia napisał(a):

Jak mogłaś
Autor: Heidi Perks .
Otwarte 01.08

Obrazek

Gdy Rachel Chu przyjęła zaproszenie Nicka, by spędzić wakacje w jego rodzinnym Singapurze, cieszyła się, że wreszcie pozna jego bliskich. To przecież normalna kolej rzeczy: kochają się, mieszkają razem w Nowym Jorku, jest im ze sobą dobrze. Kto wie, może za jakiś czas zostanie jego żoną?
Nick zapomniał jej jednak powiedzieć o pewnym drobiazgu… a może raczej o kilku. Otóż: jego rodzina mieszka w bajecznym pałacu z ogrodem wielkości całej dzielnicy, lata prywatnym odrzutowcem, w którym mieści się ajurwedyjskie studio jogi i spa, przyjaźni się z królami, a Nick - tak się składa - uchodzi na najlepszą partię w Singapurze, na którą ostrzą sobie wypielęgnowane pazurki wszystkie tamtejsze bogate damy. Oj, będzie się działo!
Myślicie, że bogatych ludzi widzieliście w Dynastii? To nic nie widzieliście! Opisane przez Kevina Kwana bogate rody z Chin, Singapuru czy Tajwanu to istna Dynastia na sterydach: wszystko jest tu lepsze, większe i droższe. I jak w takiej scenerii ma sobie poradzić biedny, choć bardzo inteligentny Kopciuszek?

Na LC książka ma całkiem inny opis. :wink:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4853069/jak-moglas

Który prawdziwy?

Pewnie ten który wkleilas. Opis wziety ze str. Olesiejuka, czyli u siebie maja bledny :bezradny: później dodam wlasciwy.
A zainteresowałas się okładka czy opisem?

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow, Joanna Szarańska, Małgorzata Rogala
Opis :hyhy: Dynastia rodem z Chin :wink:

Pastelowa Królewna

Mnie też ten opis kusił.
aleqsia napisał(a):
Opis wziety ze str. Olesiejuka, czyli u siebie maja bledny :bezradny:

Skoro na stronie wydawnictwa błąka się opis, to jest nadzieja, że mają tę książkę w swoich planach wydawniczych.

Miss postów

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
Janka napisał(a):

wznowienie :smile:
Bajecznie bogaci Azjaci
Kevin Kwan
01.08

Obrazek

Gdy Rachel Chu przyjęła zaproszenie Nicka, by spędzić wakacje w jego rodzinnym Singapurze, cieszyła się, że wreszcie pozna jego bliskich. To przecież normalna kolej rzeczy: kochają się, mieszkają razem w Nowym Jorku, jest im ze sobą dobrze. Kto wie, może za jakiś czas zostanie jego żoną?
Nick zapomniał jej jednak powiedzieć o pewnym drobiazgu… a może raczej o kilku. Otóż: jego rodzina mieszka w bajecznym pałacu z ogrodem wielkości całej dzielnicy, lata prywatnym odrzutowcem, w którym mieści się ajurwedyjskie studio jogi i spa, przyjaźni się z królami, a Nick - tak się składa - uchodzi na najlepszą partię w Singapurze, na którą ostrzą sobie wypielęgnowane pazurki wszystkie tamtejsze bogate damy. Oj, będzie się działo!

Myślicie, że bogatych ludzi widzieliście w Dynastii? To nic nie widzieliście! Opisane przez Kevina Kwana bogate rody z Chin, Singapuru czy Tajwanu to istna Dynastia na sterydach: wszystko jest tu lepsze, większe i droższe. I jak w takiej scenerii ma sobie poradzić biedny, choć bardzo inteligentny Kopciuszek?

Odważna i zakochana
Julia Quinn
24.07
wznowienie wczesniej Zakochana psotnica

Załącznik:
206797.jpg

Henriett a Barrett nigdy nie przestrzegała zasad obowiązujących w świecie salonów. Sama zarządzała majątkiem swego opiekuna, nosiła spodnie i męskie imię Henry. I ma zamiar robić to nadal, czy nowemu – i niesamowicie przystojnemu – właścicielowi to się podoba
czy nie.
William Dunford, najbardziej pożądany kawaler w Londynie, jest zaskoczony, gdy dziedziczy tytuł, majątek oraz… opiekę nad wychowanicą zmarłego kuzyna. Ma jednak zamiar być tu prawdziwym zarządcą, czy pełnej temperamentu – i niesamowicie pięknej – dziewczynie to się podoba czy nie.
Nie wie, że Henriett a już postanowiła, że jego pierwsza wizyta w Stannage Park będzie wizytą ostatnią…

Coraz głębiej
Laura Lippman
Mrginesy 04.07

Załącznik:
73776d0c9b1701a13160f991b3c85645_full.png

Louisa Brant, nowa prokuratorka okręgowa, ma ogromne ambicje. Kiedy dostaje kontrowersyjną sprawę i przygotowuje się do procesu, natrafia na wątki dotyczące własnej rodziny: oskarżonym jest dawny znajomy jej brata, AJ. Kiedy Louisa miała dziesięć lat, AJ ocalił przyjaciela kosztem życia innego człowieka. Ława przysięgłych oczyściła wtedy osiemnastolatka z zarzutów. Ale czy na pewno wszystko w tej sprawie jest jasne?

Pogrążając się coraz głębiej w przeszłości, Louisa musi stawić czoło zaskakującym odkryciom. Prawo, które stanowiło do tej pory fundament jej życia, okazuje się zawodne i nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania. Louisa po raz pierwszy uświadamia sobie, że być może wolałaby nie znać całej prawdy. I że czeka ją najtrudniejszą w życiu decyzja.

Łowca posagów
Daisy Goodwin
04.07
Marginesy

Załącznik:
f92318147a1e003f4037c0a44bae2d04_full.png

Piękna, wysportowana i inteligentna Sisi ma wszystko – z wyjątkiem szczęścia. Jest znudzona ogłupiającą etykietą na dworze Habsburgów i swoim znacznie starszym mężem. Życia nie ułatwia też despotyczna teściowa. Sisi, żeby uciec od rutyny, często wsiada na jacht albo na grzbiet konia.
Na zaproszenie Korony Brytyjskiej przyjeżdża na polowanie. Tam spotyka zawadiackiego kapitana Middletona, jedynego człowieka w Europie, który jeździ konno lepiej niż ona. Młodszy od Sisi o dziesięć lat i zaręczony z bogatą Charlotte może stracić wszystko, zakochując się w niewłaściwej kobiecie. Ale Middleton i cesarzowa są jednakowo nierozważni, a ich wzajemny pociąg to siła, której nie da się powstrzymać.
Pełna namiętności i dramatyzmu prawdziwa historia XIX-wiecznej Królowej Serc i kapitana kawalerii. Historia o walce miłości z obowiązkiem.

Czy umrę, nim się zbudzę?
Koch Emily
Sonia Draga
11.07

Załącznik:
3328.jpg

Wszyscy są przekonani, że Alex nigdy nie wybudzi się ze śpiączki. Gdy jego rodzina rozważa odłączenie go od respiratora, a przyjaciele radzą jego dziewczynie, by zaczęła spotykać się z kimś innym, chłopak nie może nic zrobić, chociaż doskonale wie, co się dzieje dokoła.
Wkrótce zaczyna podejrzewać, że wypadek, przez który znalazł się w szpitalu, nie był wynikiem nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Co gorsza, winny nadal przebywa na wolności i stanowi zagrożenie nie tylko dla Alexa.
Chłopak, wracając do wydarzeń z przeszłości i wykorzystując pozostałe zmysły, próbuje odkryć, kto próbował go zabić, i ochronić najbliższych, zanim pozwolą mu odejść…

Całe lato bez Facebooka
Puértolas Romain
Sonia Draga
18.07

Załącznik:
3329.jpg

Korpulentna, czarnoskóra porucznik policji Agatha Crispies zostaje dyscyplinarnie przeniesiona do Nowego Jorku w stanie Kolorado. Małe miasteczko w odległym zakątku Ameryki, wszechobecny rasizm, brak zasięgu sieci komórkowych. Nic się tu nigdy nie dzieje. Porucznik Crispies walczy z nudą, prowadząc klub czytelniczy w miejscowym komisariacie i żyje nadzieją, że pewnego dnia dostanie w końcu śledztwo dotyczące czegoś ciekawszego niż wiewiórki. Jej życzenia zostają wysłuchane: spokojnym miasteczkiem wstrząsa (wreszcie) seria gwałtownych zbrodni. Morderstwa i tajemnicze zaginięcia okazują się prawdziwym sprawdzianem wiedzy literackiej bohaterki.

Samotność zabieganych kobiet\
Printzac Julie
11.07
Sonia Draga

Załącznik:
3327.jpg

Od czasu rozwodu życie w Paryżu to dla Justine Trévise ciągła gonitwa. Miasto całkiem się zmieniło. Firma, w której pracuje, powoli tonie, samotność zaczyna jej ciążyć, do tego zmartwienia matki… Na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciółek, singielek jak ona. Wytchnienia zaznaje tylko w Nanteuil, miasteczku swojego dzieciństwa, gdzie wraz z córką spędza weekendy i ferie.
Podczas jednej z tych wypraw Justine znajduje na grobie swojego ojca świeżą różę. Kto mógł ją tam położyć? Próbując rozwikłać tę zagadkę, Justine odkryje rodzinne sekrety, których istnienia nawet nie podejrzewała, a przy okazji znajdzie w sobie odwagę, by zmienić swoje życie.
W końcu szczęście czeka na nas tuż za rogiem…

Córka kucharki
Weronika Wierzchowska
05.08

Obrazek

Opowieść o Lucynie Ćwierczakiewiczowej – matce, kucharce i pierwszej kulinarnej celebrytce.
Lucyna Ćwierczakiewiczowa była kobietą wielkiego formatu. Jako autorka bestselerowych książek kucharskich, poradników i kalendarzy odniosła niebywały sukces i stała się najbardziej rozpoznawalną Polką drugiej połowy XIX wieku. Słynęła nie tylko z umiejętności kucharskich, ale też z hardego charakteru i niezwykle ostrego języka. Do pełni szczęścia brakowało jej tylko jednego – upragnionego dziecka, którego jednak mieć nie mogła.
Przygarnęła zatem sierotę i wychowała ją, traktując jak wszystkich wokół – surowo i bez pobłażania. Jak wyglądało życie zdominowanej przez niezwykłą matkę Tosi Ćwierczakiewiczówny? Jak wyjść z cienia legendy, odnaleźć się i pokochać mężczyznę, którego na męża wybrała surowa matka? Czy Tosia kiedyś zazna prawdziwego, rodzinnego ciepła i dorówna mistrzyni kuchni?
Oto historia jej losów, życie mieszczan i wielka Lucyna oglądane oczami skromnej sieroty, która znalazła się na salonach i w najsłynniejszej polskiej kuchni.

wznowienia Samantha Young z ładnymi okładkami :bigeyes:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
o proszę wznawiają Quinn ;)

aleqsia napisał(a):
Córka kucharki
Weronika Wierzchowska
to mnie korci :mysli:

Pastelowa Królewna

aleqsia napisał(a):
Janka napisał(a):

wznowienie :smile:
Bajecznie bogaci Azjaci
Kevin Kwan
01.08

Gdyby wydawnictwo nie pomyliło opisów, to mogłybyśmy całkiem przegapić.
Nie ma tego złego, co by ...

Fanatyczka

Pochwały: 26
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon
Pewnie Julia Quinn i uzupełnię sobie Young. Jedna będzie stara, ale trudno :bezradny: I może ta o Sisi hmmm

Forumowa romantyczka

Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown
Na szczęście nic dla mnie :)

Łowczyni Sukcesów

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

13 czerwca 2018, o 20:14
ostatnio nic ciekawego. ;)

Życie jest dro­gie, a ludzie wciąż tani.

Po chwili milczenia odesłał ją, wskazując gestem drzwi.
– Jak tam? Na pewno masz dużo rzeczy do roboty. Idź na śniadanie. Porozmawiaj z gospodynią, przecież jesteś panią tego domu. Zrób coś głupiego z włosami.
– To pierwsze i drugie już zrobiłam, trzeciego odmawiam. Aktualnie nie mam żadnych planów.
– Cudownie – włączył się Khan i ruszył w jej stronę. – W takim razie może pani to przejąć. – Włożył jej rakietę do rąk i ruszając ku drzwiom, powiedział bezgłośnie: „Ratunku. Mam dość”.
– Dokąd ty się wybierasz? – zirytował się książę.
Lokaj odwrócił się w progu.
– Jeszcze nie wiem, Wasza Wysokość. Może pójdę zrobić coś głupiego z włosami.
Skłonił się, zamknął za sobą podwójne drzwi i zniknął.

Tessa Dare - Ich obietnice

Pogromczyni klawiatury

A Quinn to nie jest czasem wznowienie Zakochanej psotnicy?

Miss gaduł

Ulubiona autorka/autor: Kleypas, Castellano, P. Clare, Karen Rose, Hoyt
giovanna napisał(a):
A Quinn to nie jest czasem wznowienie Zakochanej psotnicy?

Tak.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: .brak.
a poprzednich cześci cyklu Quinn ( prezent urodzinowy i gwaizdki) nie wznowilo Amber czy mnie omineło :bezradny:

Obrazek

Pogromczyni klawiatury

Chyba nie, przynajmniej tak mi się wydaje.

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: .brak.
Dzięki.może to i dobrze. kasy nie ma na ksiażki :bezradny: a nawet nie pamiętam kiedy cos Quinn kupiłam :red:

Obrazek

Pogromczyni klawiatury

Quinn pisze nierówno (przynajmniej dla mnie) , kupiłam Małżeństwo ze snu i nie doczytałam.

Szamanka od Umarlaków

14 czerwca 2018, o 13:22
i to bardzo nierówno. Bridgertonów lubię bardzo, jeszcze kilka tytułów, nielicznych, się znajdzie ale takie Sekrety małżeństwa czy Jeden pocałunek leżą napoczęte i porzucone :bezradny:

Pogromczyni klawiatury

Przeczytałam je, ale nie byłam zachwycona, ja nie mogę przebrnąć przez Jak poślubić markiza (Małżeństwo doskonałe), a i z Bridgertonów nie wszystkie lubię.

Szamanka od Umarlaków

14 czerwca 2018, o 13:31
akurat Jak poślubić markiza czytałam ze trzy razy i bardzo lubię ;)
ale nadal nie znaczy to, że wszystkie książki Quinn się nadają.

Pastelowa Królewna

Się szybko pochwalę, że wyjątkowo wiem, o czym mówicie, bo czytałam jedną książkę z Bridgertonów.

Pastelowa Królewna

Ale szok! Dopiero połowa miesiąca, a na stronie Harper Collins już podano zapowiedzi na lipiec.
http://www.harpercollins.pl/plan-wydawniczy,2018,07.html
Zwykle zwlekają z tym do ostatniej chwili.
Zamkną wydawnictwo na czas urlopu dopiero na przełomie lipca i sierpnia, nie było więc teraz powodu do pośpiechu z uaktualnieniem strony. Może zaczęli lubić czytelników?

Szamanka od Umarlaków

albo komuś się nazbierało spóźnień i dostał karę...
ale co by nie było, nasz zysk ;) szkoda tylko, że nic dla mnie ;)

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona