Teraz jest 19 maja 2024, o 04:18

Fortalesa ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 lutego 2021, o 12:55
Ulubiona autorka/autor: Elizabeth Hoyt

Fortalesa ma ochotę na...

Post przez Fortalesa » 26 lipca 2021, o 23:59

...Pana niedoświadczonego. Jest znany motyw gdzie on pomaga jej zdobyć faceta marzeń, Układ Elle Kennedy, Układ z Cameronem ( ponoc dobry, jeszcze nie czytałam) czy Samantha Young bodajże 3 cześć Dublin Street.
Znacie książki gdzie są odwrócone te role?

 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 lutego 2021, o 12:55
Ulubiona autorka/autor: Elizabeth Hoyt

Post przez Fortalesa » 5 sierpnia 2021, o 19:18

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to w Kontrakcie Jacksona (J.T. Geissinger) mamy trochę mniej doświadczonego pana. Swoją drogą nastawiałam się na Układ z Cameronem, a jednak Kontrakt Jacksona skradł moje serce.
Także w tym temacie polecam trzesią część Game On Kristen Calihan (baardzo niedoświadczony dżentelmen :bigeyes: )
A także Elizabeth Hoyt - 4 część Maiden Lane - także Pani uczy Pana.

Avatar użytkownika
 
Posty: 449
Dołączył(a): 13 czerwca 2014, o 11:46
Lokalizacja: KTW
Ulubiona autorka/autor: SEP Garwood Sandemo Lindsey Maas

Post przez Hobbitka » 5 sierpnia 2021, o 19:30

A czy pod ten wątek można podciągnąć motyw, że np. on jest ograniczony ruchowo, a ona... Rozpala jego zmysły? hmmm Nie? Nie ten wajb? hmmm
It's never too late - never too late to start over, never too late to be happy. - Jane Fonda

We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets. - Marilyn Monroe

 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 lutego 2021, o 12:55
Ulubiona autorka/autor: Elizabeth Hoyt

Post przez Fortalesa » 5 sierpnia 2021, o 20:28

Jak najbardziej. Chodzi o o tych, którzy niekoniecznie są swiatowi, doświadczeni i ustawiają się do nich kolejki dziewic.

Avatar użytkownika
 
Posty: 449
Dołączył(a): 13 czerwca 2014, o 11:46
Lokalizacja: KTW
Ulubiona autorka/autor: SEP Garwood Sandemo Lindsey Maas

Post przez Hobbitka » 6 sierpnia 2021, o 09:24

Oj, to raczej nie będzie pasować, bo przyszedł mi do głowy 5 tom Sagi o Ludziach Lodu. Tyle, że on jest znanym szlachcicem bodajże, niepełnosprawnym i chyba podejrzewanym o homoseksualizm :mysli: a ona się nim opiekuje. :rotfl:
It's never too late - never too late to start over, never too late to be happy. - Jane Fonda

We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets. - Marilyn Monroe


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość