Teraz jest 19 maja 2024, o 05:36

Pulpa ma ochotę na ...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 kwietnia 2020, o 22:46
Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Moreland Peggy, Susan Fox

Pulpa ma ochotę na ...

Post przez Pulpazaur-Prukwa » 11 lutego 2021, o 17:49

Cześć Kochane, przeczytałam właśnie książkę Morris Julianny -"wakacje na Alesce" w opowieści zostało się jeszcze 3 zatwardziałych kawalerów. nie lubie niedokończonych historii i czuje niedosyt po tylko jednej książce
Stąd moje czy któraś z was wie cos o innych tomach czy powstały ? mogą być po angielsku :D

A jeśli nie ma/ nikt nie słyszał to prosiła bym o podpowiedzi w takiej tematyce właśnie zatwardziały kawaler szaleńczo zakochany ( Diane Palmer przerobiłam calutką więc za jej dziękuję <3 )

Bardzo przepraszam jeśli w złym miejscu załączyłam wątek ale jeszcze nie orientuję sie tu za bardzo :angel: :angel:

Avatar użytkownika
 
Posty: 20847
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 11 lutego 2021, o 20:31

Wątek dobry, tylko niestety chyba nie pomogę, bo mam słabą pamięć do tytułów, a i motyw, o który prosisz raczej nie należy do moich ulubionych. Może ktoś inny coś doradzi.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość