Teraz jest 19 maja 2024, o 05:13

Agnes ma ochotę na/ szukam książki

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 grudnia 2017, o 19:08
Ulubiona autorka/autor: Judith McNaught, Jane Austen, Lisa Kleypas

Agnes ma ochotę na/ szukam książki

Post przez Agnes93 » 20 listopada 2020, o 13:24

Cześć dziewczyny!

Szukam romansu historycznego, który przeczytała moja przyjaciółka, ale nie pamięta tytułu, więc bazuję na tym, co ona mi powiedziała. Nie ma za wiele szczegółów, ale wierzę w Waszą pomoc ;)

Akcja dzieje się na linii Anglia-Indie, bohaterem jest wojskowy, który wrócił z wojny bez ręki/nogi, nie był też jakiś super przystojniakiem, raczej taki przeciętny. I z tego, co wiem, to ten bohater był poboczny, podobnie jak jego ukochana. Wiem, że to mało, ale któraś może z Was kojarzy coś takiego?

Z góry dziękuję za odpowiedź! :*

Avatar użytkownika
 
Posty: 20847
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 20 listopada 2020, o 13:25

Ten post to bardziej do działu "Punkt tytułów zagubionych".

W "mam ochotę na" piszemy o książkach, które mamy ochotę, np. mam ochotę na gorącego pirata i akcję w ciepłych krajach. W ten deseń.

Niestety, nie wiem co to za książka. :bezradny:
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 2444
Dołączył(a): 23 kwietnia 2013, o 00:11
Lokalizacja: na wschód od Edenu w cieniu dobrego drzewa
Ulubiona autorka/autor: Sandra Brown

Post przez gonia » 20 listopada 2020, o 14:02

A na pewno jest to Anglia i Indie? Z wojen z Napoleonem coś by się znalazło, ale tu nic nie świta :bezradny:

 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 grudnia 2017, o 19:08
Ulubiona autorka/autor: Judith McNaught, Jane Austen, Lisa Kleypas

Post przez Agnes93 » 20 listopada 2020, o 17:46

Kawka napisał(a):Ten post to bardziej do działu "Punkt tytułów zagubionych".

W "mam ochotę na" piszemy o książkach, które mamy ochotę, np. mam ochotę na gorącego pirata i akcję w ciepłych krajach. W ten deseń.

Niestety, nie wiem co to za książka. :bezradny:


Szukałam właśnie tego wątku, ale dawno tu nie zaglądałam i nie mogłam znaleźć. Ale w sumie ogółem czegoś takiego szukam, tak czy siak, bo sama mam ochotę na weterana wojennego, bo wszystko z listy już przeczytałam :D

 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 grudnia 2017, o 19:08
Ulubiona autorka/autor: Judith McNaught, Jane Austen, Lisa Kleypas

Post przez Agnes93 » 20 listopada 2020, o 17:49

gonia napisał(a):A na pewno jest to Anglia i Indie? Z wojen z Napoleonem coś by się znalazło, ale tu nic nie świta :bezradny:


Moja przyjaciółka twierdzi, że to było coś z Indiami i Anglią, tyle pamięta.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28407
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 20 listopada 2020, o 20:38

Agnes93 napisał(a):Szukałam właśnie tego wątku, ale dawno tu nie zaglądałam i nie mogłam znaleźć. Ale w sumie ogółem czegoś takiego szukam, tak czy siak, bo sama mam ochotę na weterana wojennego, bo wszystko z listy już przeczytałam :D


Możliwe jednak, że w konkretnym temacie i z odpowiednim tytułem (np. weteran, Anglia-Indie, historyczny) w odpowiednim dziale
Punkt Tytułów Zagubionych na głównej stronie: viewforum.php?f=118
ktoś szybciej zajrzy z pomysłem, co to może być (bo, swoja drogą, kurcze, brzmi strasznie znajomo, ale dziś nie skojarzę :P

A zedytowanie postu tutaj w tym dziale pod względem "na co mam ochotę" też wywoła inne reakcje i lepsze wsparcie ^_^
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość