Teraz jest 19 maja 2024, o 05:00

mila8189 ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lutego 2019, o 20:47
Ulubiona autorka/autor: Nie ma

mila8189 ma ochotę na...

Post przez mila8189 » 19 maja 2020, o 22:37

Ostatnio przeczytałam Carmichael "Na zakręcie" i zapadła mi w pamięci. Teraz tak myślę czy jest chociaż jedna ( a lepiej kilka) pozycji podobnej do w/w.

Książka opowiadała o małżeństwie z 12 letnim stażem i trójka dzieci. Gdy główna bohaterka dowiaduje się o 4 ciąży mąż wyjeżdża z tekstem że się zakochał w innej. Romans bardzo mi się podobał ponieważ był bardzo realistycznie napisany. Małżeństwo myśli o dzieciach i postanawiają szukać pomocy.... Polecam i bardzo proszę jeśli ktoś zna coś podobnego...

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 27 maja 2020, o 17:17

„Wszystkie nasze obietnice” Colleen Hoover – tu jest o kryzysie małżeńskim.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lutego 2019, o 20:47
Ulubiona autorka/autor: Nie ma

Kojarzy

Post przez mila8189 » 29 maja 2020, o 19:06

Hej kojarzycie książkę.... Ona poraz kolejny przyłapuje go na zdradzie rozwodzi się z nim i okazuje się że jest chora. Mąż się opamietuje i budzi się uczucie? Kojarzy ktoś tytuł?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9892
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 29 maja 2020, o 22:24

nie znam ale takiego to kopnęłabym w cztery litery, nie ma czegoś takiego jak opamiętanie się czy wybaczenie :P

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość