Teraz jest 7 grudnia 2021, o 20:12

tully ma ochote na

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!

Moderatorzy: Fringilla, Duzzz, •Sol•, Kawka

Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

Post przez tully » 18 listopada 2021, o 21:33

hehehe to mi sie podoba, juz na to patrze, tak dawno nie czytalam ze chyba zwariuje :)
No turning back now, Sassenach.

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 19 listopada 2021, o 12:27

A może cykl All Saints High L.J. Shen; ten cykl jest powiązany z cyklem Święci Grzesznicy i dwa pierwsze tomy są słabe, dwa pozostałe są już interesujące.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Post przez tully » 21 listopada 2021, o 20:43

5/10 Przecietna
Obrazek

To moja pierwsza recenzja po kilku latach przerwy wiec prosze o wyrozumialosc... dostalam ta propozycje z mojego kochanego forum i byla to pierwsza ksiazka (papierowa) jaka przeczytalam w ciagu ostatnich 2-3 lat. Dziewczyny wiedza co lubie wiec wydawalo sie bezpiecznie... od razu rozwieje wasz niepokoj to nie jest zla pozycja choc czegos brakuje, ale po koleji, Ksiezke przyczytalam jednym tchem, w ciagu jednego dnia i nie moglam sie od niej oderwac, to chyba ta moja dluga abstynencja ksiazkowa dorwalam sie i nie moglam przestac :) z lzami tez bylo niezle, tzn praktycznie kolo 60 % ksiazki mialam lzy w oczach, czasami musialam pomoc sobie chusteczka, spytacie sie skoro byly lzy (uwielbiam czuc co czytam) i ksiazka poszla bez przerwy to jak mozna czuc niedosyt ? No wlasnie gnalam z nia niecierpliwie przewracajac stona za strona by poczuc ten ogien, no chociarz dym a dostalam nadpalone drewna na ognisko. Byl potencjal jednak w koncu dostalismy tylko przygodowke z delikatnym zarysem romansu a nie sam romans, bo miedzy nimi nie bylo wiele, owszem oboje zmagali sie z demonami, oboje zawalczyli o lepsza przyszlosc nawet sobie pomogli ale to nie jest kolko wzajemnej pomocy tylko romans, miedzy nimi ma byc gesto ma sie czuc ta chemie, ma sie spadac w dol z wysoka czasami ledwo sie pozbierac po upadku a tutaj niestety nuda. Zastanawialam sie dlugo jaka dac ocene zaczelam od bardzo dobra a w miare pisania zaczelam schodzic w dol i obecnie nawet nie wydaje mi sie dobra. Mam wrazenie ze glownym tematem ksiazki jest uporanie sie z przeszloscia a nie milosc, to rodzaj pomocy nastolatkom z klopotami a nie kawal dobrego romansu NEW Adult.
Ostatnio edytowano 21 listopada 2021, o 21:37 przez tully, łącznie edytowano 2 razy

Post przez tully » 21 listopada 2021, o 20:49

Księżycowa Kawa napisał(a):A może cykl All Saints High L.J. Shen; ten cykl jest powiązany z cyklem Święci Grzesznicy i dwa pierwsze tomy są słabe, dwa pozostałe są już interesujące.

Masz na mysli Skandal i Szakal. Przeczytalam Blurp i Skandal moze da rade ale szakal to na pewno nie dla mnie...

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 21 listopada 2021, o 21:34

Myślę, że Shen, by Ci podpasowała Tully, ta pani lubi traumy, dużo traum. ;)
Our memories make us. Even the darkest of them all. — Archangel Raphael
Nalini Singh

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 23 listopada 2021, o 17:31

Tully - jestem zaskoczona Twoją opinią, bo wydawało mi się, że będzie lepiej z Kemmerer.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 25 listopada 2021, o 20:22

Możliwe, że nie, zawsze możesz zacząć od cyklu All Saints High.
Dlaczego „Szakal” nie przejdzie?

„Chłopak, który bał się być sam” Marieke Nijkamp – to mogłoby Cię zainteresować, ale to nie romans...

Myślę, że „Slip of the Tongue” Jessica Hawkins mogłoby być dla Ciebie, choć to nie z gatunku NA lub YA.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Poprzednia strona

Powrót do Mam ochotę na...