Teraz jest 23 maja 2024, o 06:01

angelika0909 ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 grudnia 2015, o 12:36
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

angelika0909 ma ochotę na...

Post przez angelika0909 » 23 marca 2017, o 13:31

Książki podobne do Nory Roberts
Regularnie czytam książki Nory Roberts. Najbardziej lubię te, gdzie autorka miesza romans z zagadkami i zjawiskami paranormalnymi (duchy, wróżki, czarownice). Do tego często akcja dzieje się w magicznej Irlandii. Uwielbiam te klimaty! Ale przeczytałam chyba już wszystkie pozycje tej autorki, które krążą wokół magii. Może znacie podobne autorki?
Może tylko dodam, że nie chodzi mi o książki typowo z gatunku fantastyki (typu Zmierzch). Nora Roberts łączy świat rzeczywisty z odrobina magii (w końcu w każdej z nas drzewie czarownica ) i to w niej najbardziej lubię. Dodatkowo są to książki dla dorosłych, a nie dla młodzieży. Pomożecie? :mysli:

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 23 marca 2017, o 13:33

współczesne Kleypas - Ścieżka słońca i Jezioro marzeń mają ociupinkę magii w sobie, ale to nie Irlandia :bezradny:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 3054
Dołączył(a): 7 kwietnia 2016, o 13:30
Lokalizacja: Genf
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

Post przez tully » 23 marca 2017, o 14:14

Mysle ze Kristin Hannah moglabys sprobowac: Mysle konkretnie o Otchlani i Szansie :)
Je préfère aller doucement...
"the standout in this drama is, without a doubt, Emi Takei. Eyes are her asset, and her stare is from another world in this drama. You could feel her love towards Shuji, and that passion is so strong that you could feel it coming out from your screen." Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta J-2011
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shancai initiates the kiss: https://tenor.com/view/dont-say-anythin ... f-12266619
Tsukushi initiates the kiss: https://c.tenor.com/YC0oyiizgj8AAAAd/ha ... anadan.gif

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 23 marca 2017, o 14:16

Część książek Krentz ma take właśnie wątki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6410
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 12 kwietnia 2017, o 20:39

JA Krentz seria "Dar".


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość