Teraz jest 11 maja 2024, o 04:36

New adults, współlokatorzy, studenci

Nie pamiętasz tytułu dawno przeczytanej książki? Spróbujemy pomóc!
Regulamin działu
REGULAMIN DZIAŁU: zanim zapytasz - przeczytaj!
POMOC - pytania i problemy.

Archiwum czyli ZNALEZIONE! TYTUŁY.

Jeśli Twój tytuł został rozpoznany / przypomniany /odnaleziony - oznacz, prosimy, stosownie temat (dodaj ZNALEZIONY w jego tytule)!
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 marca 2022, o 23:30
Ulubiona autorka/autor: Sarah J. Maas

New adults, współlokatorzy, studenci

Post przez Aleksaa01 » 21 marca 2022, o 22:57

Cześć,
Od jakiegoś czasu próbuję sobie przypomnieć tytuł pewnej książki. Bohaterowie zostają współlokatorami. Główny bohater pochodzi z bogatej rodziny, która uwielbia baseball, ma też rodzeństwo. Główna bohaterka jest raczej nieśmiała i nie ma dużo pieniędzy więc nawet nie może pozwolić sobie na kupno mebli do pokoju, ostatecznie meble funduje jej główny bohater. Pojawia się także motyw w którym bohaterka dowiaduje się że była obiektem zakładu co bardzo ją rani. On ją pociesza i właściwie od tego zaczyna się ich relacja.
Książka jest zagraniczna i trochę podobna do "Begin again"- Mony Kasten

Avatar użytkownika
 
Posty: 3054
Dołączył(a): 7 kwietnia 2016, o 13:30
Lokalizacja: Genf
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

Post przez tully » 21 marca 2022, o 23:07

nie wiem co to jest ale brzmi ciekawie
Je préfère aller doucement...
"the standout in this drama is, without a doubt, Emi Takei. Eyes are her asset, and her stare is from another world in this drama. You could feel her love towards Shuji, and that passion is so strong that you could feel it coming out from your screen." Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta J-2011
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shancai initiates the kiss: https://tenor.com/view/dont-say-anythin ... f-12266619
Tsukushi initiates the kiss: https://c.tenor.com/YC0oyiizgj8AAAAd/ha ... anadan.gif

Avatar użytkownika
 
Posty: 30710
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 22 marca 2022, o 18:28

majaczy mi się jakaś książka Jay Crownover,ale nie jestem pewna,czy to ta autorka...
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 marca 2022, o 23:30
Ulubiona autorka/autor: Sarah J. Maas

Post przez Aleksaa01 » 22 marca 2022, o 20:35

Niestety to żadna z książek tej autorki, ale dziękuję za przypomnienie o twórczości Jay Crownover. Bardzo dawno nie czytałam jej książek.

Avatar użytkownika
 
Posty: 30710
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 23 marca 2022, o 00:26

mamy tu temat odpowiedni w romans plus Young Adult + New Adult,może tam sprawdź
http://romansoholiczki.pl/viewtopic.php?f=38&t=2278
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.


Powrót do Punkt Tytułów Zagubionych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: gryzelda i 5 gości