Teraz jest 22 stycznia 2022, o 03:29

[ZNALEZIONE] współczesny, przyszywane rodzeństwo, pokłócone

Tytuły zidentyfikowane

Moderator: Fringilla

Ulubiona autorka/autor: Diana palmer

[ZNALEZIONE] współczesny, przyszywane rodzeństwo, pokłócone

Post przez BlueberryEyes » 23 sierpnia 2021, o 00:06

Hejo!

Szukam romansu współczesnego. Ona przychodzi do niego po pomoc, on ma dużo pieniędzy i ona chyba potrzebuje na operacje taty czy coś. On to w ogóle chyba z domu dziecka był wzięty itd, ogólnie są przyrodnim rodzeństwem ale się nie lubią (niby, a tak naprawde to pociąg jest.)

Pamietam taką scenę, że oni razem mieszkali i ona poszła na jakąś randkę i tym ja zaatakował ale udało się jej uciec i wróciła troche pokiereszona itd i prawie go szlag tam trafił jak ja zobaczył itd. Była scena jak jej się tabletki wysypały i telefon zadzwonił i ona ich nie pozbierała, przyszedł on i myślała, że ona chciała się zabić, chyba kiedyś podobną akcje miała. Pokłócili się itd, on jej powiedział, że ja kocha i się przy kominku kochali czy coś takiego.

Kojarzy ktos? <3
Ostatnio edytowano 13 grudnia 2021, o 20:31 przez BlueberryEyes, łącznie edytowano 1 raz

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 23 sierpnia 2021, o 08:10

Kojarzy mi się z książką Penny Jordan "Słodki rewanż", którą czytałam jakiś czas temu ale nie wiem czy to dobry strzał.

Zgadzają się następujące elementy:
-ona przychodzi po pomoc do niego, aby sfinansował operację jej ojca
-są jakby rodzeństwem, bo on był adoptowany przez jej rodziców
-ona miała kiedyś próbę samobójczą, bo była zazdrosna jako nastolatka o poświęcany mu czas i chciała zwrócić na siebie uwagę rodziców więc ta scena z tabletkami pasuje, bo on myślał, że ona wciąż chce się zabić z jego powodu.

Link do opisu na LC:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/139859/slodki-rewanz

Link do mojej recenzyjki:
viewtopic.php?p=1218553#p1218553

Myślę, że na 99% to jest to ale może istnieje jakaś bliźniaczo podobna książka do tej. :P
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 23 sierpnia 2021, o 17:02

Też obstawiałbym.
Sailor Moon Eternal Edition

Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Powrót do ZNALEZIONE!